Берое завърши с равенство 1:1 срещу полския Заглембе (Любин) в последната си контрола от лагера в Белек. Първата възможност бе за Берое в 10-ата минута, когато Мартин Камбуров стреля от малък ъгъл, но вратарят улови. В 15-ата минута Заглембе излезе напред в резултата. Топката беше центрирана в пеналта на старозагорци от Старжински след атака по десния фланг и Тужински реализира с удар от близка дистанция.

В следващите минути Берое организира няколко добри атаки, завършили с центрирания, но без сериозна опасност. Две минути след това отново след хубав пробив на Ерол Алкан Берое стигна до опасност. Алфредо намери Мешка, а той центрира за Алкан. Холандецът стреля от въздуха, но полски играч изби топката с глава.

Заглембе организира опасна контратака в 73-ата минута, при която Тужински бе изведен на стрелкова позиция, но Перниш се намеси чудесно и изби в корнер. Педро Еуженио изпълни ъгловия удар, а топката достигна до Матеус Леони, който изравни от непосредствена близост за 1:1.

Утре играчите на Алекснадър Томаш имат възстановително занимание, а в петък отборът се завръща в България.

Стартов състав на Берое: Душан Перниш, Иван Бандаловски, Ерол Алкан, Никита Баранов, Александър Василев, Мартин Райнов, Александър Цветков, Иван Минчев, Алфредо Мартинс, Мешка, Мартин Камбуров