Волейболистките на Левски победиха като гости Перун (Варна) с 3:0 (25:12, 25:13, 25:19) в мач от единадесетия кръг на женското първенство на България, който се игра в Първа езикова гимназия в морската ни столица.

И в трите гейма "сините" доминираха, като повеждаха с добра преднина и закономерно записаха чист успех за 60 минути игра.

Така представителките на "сините" записаха седма победа в НВЛ-жени, като с четири загуби и 20 точки запазват трета позиция във временното класиране на шампионата. Тимът на Перун отбеляза единадесета поредна загуба, като е на последното осмо място, без успех засега.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!