Дебютантът КПС Варна влезе в Топ 4 на държавното първенство по водна топка за мъже. Това стана факт, след като подопечните на Найден Найденов записаха три победи и една загуба във втората квалификация в Бургас.

КПС Варна спечели срещу Черно море 1948 със 7:2, Черноморец – 5:1, и Комодор – 8:3, а в среща без значение изгуби с експериментален състав от Аква спорт с 6:8.

Варненските КПС Варна (на снимката) и Аква спорт ще спорят титлата и медалите със столичните Локомотив Никола Нанов и Славия. Финалният турнир е от 19 до 21 април в Бургас.

„Момчетата посветиха победите на централния ни нападател Александър Матев, който ден преди турнира се контузи нелепо на тренировка.”, заяви за „Петел” треньорът на КПС Варна Найден Найденов.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!