Отборът на Тополи завърши 0:0 като гост на Хитрино, който е с най-голям бюджет в Трета лига – Североизточна група.

Срещата се игра в Шумен, тъй като Хитрино още не е влязъл на стадиона си след ремонта.

„Равностоен мач, без много голови положения. Имахме късмет в средата на второто полувреме, когато нашият вратар Пламен Роев спаси дузпа. В 80-ата минута Микаел Асад и съперник си размениха удари и бяха изгонени с директни червени картони.”, заяви за „Петел” треньорът на тополци Иван Найденов.

Той допълни, че през тази седмица към тях ще се присъедини Кристиян Калудов. Юношата на Спартак се е завърнал от гурбет в Кипър и е изявил желание да помогне на тима, в който са и други юноши на спартаклии.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!