Отборът на Черно море U15 отстъпиха с 0:2 гостуването си на Спартак в Плевен в мач от 17-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

“Моряците” започнаха срещата добре и създадоха две чисти положения за гол. Първо Николай Златев не успя да реализира, останал сам срещу вратаря, а след това Милен Николов изпусна да вкара от добра позиция.

В 20-ата минута домакините поведоха в резултата, а в началото на втората част домакините вкараха втори гол. До края на срещата “моряците” имаха няколко добри ситуации, но не успяха да ги реализират.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев, Стефан Димов, Делян Илиев, Галин Панев, Мартин Илиев (65-Дойчин Дочев), Николай Златев, Симеон Иванов, Берк Бейхан, Милен Николов (55-Серги Кешкерян), Марин Петков, Алекс Костов.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!