Отборът на Тополи продължи възхода си в Трета лига – Североизточна група, след като победи Калиакра с 1:0 у дома в мач от XVII кръг. Така тополци имат десет точки в последните четири кръга, спечелени след 3 победи и един равен.

„В 15-ата минута те си вкараха автогол след фаул. После те останаха с 10 души, след като им изгониха футболист. Въпреки че бяхме с човек повече, приехме играта в собствената си половина и разчитахме на контри. В тях изтървахме много, някои положения дори бяха невъзможни за изпускане. В 85-ата минута изгониха втори техен играч за фаул срещу наш футболист, който се бе откъснал сам срещу вратаря.

Доволен съм, че победихме един от най-добрите отбори в групата. Знаех, че ще бъде труден мач и се радвам, че успяхме да го спечелим.”, заяви за „Петел” треньорът на Тополи Иван Найденов.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!