Черно море записа заслужена победа срещу тима на Славия с 2:0 в среща от 18-и кръг на Елитната група до 19 години, играна на изкуствения терен на стадиона в столичния квартал “Овча купел”. “Моряците” се отбелязаха двете попадения в края на двете част, а техни автори станаха Денислав Ангелов в 38-ата Данаил Димов в 85-ата.

След безлични първи 20 минути постепенно Черно море взе инициативата и създадоха няколко опасни ситуации пред вратата на Славия. В 34-ата минута Данаил Димов не успя да реализира от добра позиция и стреля в аут.

Малко след почивката варненци стигнаха до втори гол, който обаче бе отменен заради засада. От щаба на Черно море имаха сериозни претенции към страничния съдия за отсъждането, а в последствие и към цялото ръководене на срещата от съдийската бригада. След поредица от пропуски, все пак “моряците” стигнаха до втори гол. В 85-ата минута Данаил Димов реализира от пряк свободен удар.

Така Черно море остава едноличен лидер в класирането преди изиграването на останалите срещи от кръга. “Моряците” са с мач по-малко.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Даниел Стоянов, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов (86-Христо Иванов), Павел Георгиев, Александър Георгиев (88-Балю Балев), Данаил Димов, Антоан Вълчев (80-Велислав Василев), Денислав Ангелов.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!