Отборът на Черно море записа успех с 3:0 при домакинството си на Витоша Бистрица в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 17 години. Попаденията на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост реализираха Джан Хасан и на два пъти Росен Стефанов.

Варненци, водени от Тодор Каменов, откриха резултата в 11-ата минута. Джан Хасан бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши за 1:0. В 25-ата минута след центриране от фаул Хасан стреля с глава, стражът на гостите изби топката, а Росен Стефанов я довкара за 2:0.

След почивката Стефанов оформи класиката, след като засече с глава центриране от корнер.

“Доволен съм от момчетата, но винаги може по-добре. Контролирахме мача през цялото време и създадохме доста голови положения. Някой от тях не успяхме да реализираме, но продължаваме да работим за по-добра ефективност в атака”, каза треньорът Тодор Каменов.

В следващия кръг Черно море гостува на Монтана. Мачът е в неделя от 11 часа.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Берк Джевдет, Росен Стефанов (56-Димитър Ралчев), Наско Янков, Радостин Желев, Калин Георгиев, Светослав Николов, Мартин Милушев, Джан Хасан (75-Алекс Цеков), Паоло Пасков (46-Тони Иванов), Радослав Златев.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!