Спартак разгроми със 7:0 Бенковски (Бяла) като домакин в мач от 18-ия кръг на Трета лига - Североизточна група.

Варненци вкараха цели пет гола през първото полувреме на стадион "Локомотив". Валентин Веселинов откри резултата в 13-ата мин., а Румен Николов удвои в 20-ата. Две попадения на Юлиан Загоров (33` и 43`) и едно на Беадир Беадиров (36`) направиха аванса на домакините доста солиден на почивката. През втората част Беадиров вкара второто си попадение в 71-ата, а в 80-ата Васко Боев реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Румен Николов в наказателното поле.

Спартаклии имаха още над 10 положения, като удариха и греди, а вратарят на Бяла направи уникални спасявания.

В следващия кръг Спартак играе с Тополи.

Съставът: Иван Иванов (46 Иван Атанасов), Александър Йовчев, Севдалин Стайков, Боян Илиев (63 Илиян Неделчев), Стефан Иванов (46 Мирослав Георгиев), Юлиан Загоров, Васко Боев, Румен Николов, Валентин Веселинов, Беадир Беадиров, Благовест Гачев

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!