Снимки: Христо Колев, фейсбук

Черно море победи Спартак с 2:0 в среща от държавното първенство по футбол за ветерани, играна на „Спортпалас”.

„Моряците” откриха чрез Пламен Тимнев с глава през първото полувреме. Той можеше и да покачи резултата след почивката, но изтърва два пъти сам срещу вратаря.

В последната минута Тодор Каменов направи 2:0 с майсторски удар.

В последните 25 минути спартаклии играха с 10 души, тъй като Диан Генчев напусна с разтежение, а отборът нямаше други резерви.

Черно море ще спори за място на ½-финала с Лудогорец или Дунав, които трябваше да играят също днес, но двубоят в Разград бе отложен заради падналия сняг и студеното време.

Той ще бъде пренасрочен за 18 или 20 март, а победителят ще срещне Черно море на 26 март на неутрален терен.

Съставите:

Черно море: Галин Милков, Станислав Стоянов, Пламен Панайотов, Иван Райчев, Калоян Филатов, Петър Костадинов, Димитър Илиев (3 - Владо Гочев), Йонко Пенев, Тодор Каменов, Николай Филипов (45 - Емил Бояджиев), Пламен Тимнев

Спартак: Георги Арнаудов, Бойко Косев, Стоян Димитров, Живко Бояджиев, Диян Кателиев, Николай Кателиев, Марин Ценов, Бойко Каменов, Иван Караджов (24 - Иван Найденов), Диан Генчев, Мартин Зафиров

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!