Отборът на Спартак води с 2:1 на Тополи през второто полувреме на мача от XIX кръг в Трета лига - Североизточна група в село Тополи.

Пърото полувреме бе равностойно, без чисти положения и с един сериозен удар във вратата на Валентин Веселинов от фаул. Вратарят на домакините Пламен Роев обаче се намеси добре и изби топката.

В 50-ата минута гостите откриха след гол на Беадир Беадиров. Нападателят се възползва от центриране и насочи с майсторски удар по земя топката в мрежата - 1:0 за Спартак.

В 74-ата минута друго зимно попълнение на спартаклии - Румен Николов, удвои резултата с поредното си попадение за отбора. След корнер той бе точен с глава за 2:0.

В 83-ата минута домакините върнаха едно попадение, след като техен играч се оказа най-съобразителен при меле и отблизо изпрати кълбото зад голлинията - 1:2.

Съставът на Спартак: Иван Иванов, Александър Йовчев, Севдалин Стайков, Боян Илиев, Стефан Иванов, Мирослав Георгиев, Васко Боев, Валентин Веселинов, Юлиан Загоров, Румен Николов, Беадир Беадиров (Милен Николов, Ивайло Русев, Благовест Гачев)

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!