Юношите старша възраст на Черно море постигнаха успех с 2:0 при гостуването си на Дунав Русе в мач от 20-ия кръг на Елитната група до 19 години. Попаденията за “моряците” реализираха Данаил Димов и Антоан Вълчев в рамките на една минута през втората част. В 68-ата минута Димов се разписа от пряк свободен удар, а в 69-ата Антоан Вълчев направи 2:0. Димов отне топката от съперника веднага след изпълнението на центъра за първия гол и изведе Вълчев сам срещу вратаря, който реализира втория гол в мача.

“Владеехме топката през по-голямата част на двубоя. На маломерния изкуствен терен и заради силния вятър в Русе не ни се получаваше играта. През втората част показахме характер и заслужено победихме”, каза треньорът на Черно море Мартин Христов.

В следващия кръг Черно море приема Марек, но все още няма точна дата и час на двубоя от 21-вия кръг на Елитната група до 19 години.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Дамян Дамянов, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов (80-Христо Иванов), Лъчезар Йорданов (62-Павел Георгиев), Данаил Димов, Александър Георгиев (55-Велислав Василев), Антоан Вълчев (80-Иван Иванов), Денислав Ангелов

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!