Отборът на Grey goose стана предсрочно шампион във Втора лига от Минифутболна лига-Варна. Това стана след служебна победа с 5:0 над МФК Ботев-18 в 24-ия кръг. "Канарчетата" не успяха да се съберат и дойдат за двубоя. Така "сивите гъски" вече са недостижими на върха в класирането, като три кръга преди края на сезона авансът им пред втория TNT е 11 точки.

"Динамитите" в този кръг разгромиха третия MFC PULSE със 7:0. На полувремето те водеха само с 1:0, но през втората част бяха доста убедителни, реализирайки шест гола. С хеттрик за успеха се отчете Никола Иванов, който откри резултата в 14-ата мин., а след това бе точен и в 32-ата и 36-ата. Диян Начев вкара две попадения (29`, 30`), а по едно - Петър Добрев  (29`) и Атанас Алексиев  (38`).
В истинско голово шоу се превърна двубоят между АФК Албион и АФК Абсолют, в който двата тима отбелязаха по четири гола и удариха по две греди. Абсолют дръпна с 3:0 в резултата до 16-ата мин., като точни бяха Николай Стоянов на два пъти  (4`, 12`) и Александър Ангелов (16`). Ивайло Янков  (16`) и Владимр Владимиров  (23`) върнаха "островитяните" в двубоя, но Деян Хаджийски (29`) покачи на 4:2 за своите. В рамките на две минути - 35-ата и 36-ата, Антон Балев вкара два гола за крайното 4:4.
Последният в таблицата FC INTERSTARS победи с 5:3 Сони-М. Диян Минчев вкара хеттрик за успеха (23`, 25`, 26`), а по веднъж за неговия тим се разписаха Тодор Дилов (7`) и Иван Славов (15`). Явор Чобанов си вкара автогол още в първата мин., а за Сони-М се разписаха още Свилен Атанасов (29`) и Петьо Стоянов (37`).
МФК Владислав би с 3:2 ФК Хищници. Това стана след обрат като "хищниците" поведоха чрез Павел Неделчев в 16-ата мин., но Емил Исаев  (17`) и Венелин Георгиев на два пъти  (33`, 34`) направиха 3:1. В 37-ата мин. отново Неделчев оформи крайния резултат.