МФК ЦСКА стана за трети пореден път шампион на Минифутболна лига-Варна. Това стана предсрочно, след като "червените" биха основния си конкурент Любимец-13 с 6:0 в мач от 25-ия кръг на Първа лига. Така авансът им на върха стана 8 точки, а до завършека на първенството отборите имат само по още два мача.

Никола Найденов направи 1:0 в 10-ата мин., като при този резултат завърши и първото полувреме. След почивката възпитаниците на Стелиян Стоянов вкараха още пет пъти. Костадин Иванов удвои в 26-ата мин, а до края се разписаха още четирима други футболисти - Илиян Иванов (31`), капитанът Юлиан Димитров (33`), Стоян Андонов (39`) и Свилен Керемедчиев (40`). ЦСКА завършва с две победи над този съперник, който от своя страна победи веднъж "червените" през сезона.

МФК Балерини запази третото място в класирането, събирайки 44 точки след победа с 3:0 над МФК Волов. Два гола за успеха на своя тим вкара Даниел Венков (10`, 33`), а веднъж точен бе Николай Илиев (35`).

МФК Макао е четвърти с две точки по-малко след успех със 7:1 над МФК Пекарни Чочо. По два пъти за този успех се разписаха Христо Христов (19`, 27`) и Димитър Ангелов (22`, 28`), а по веднъж - Цвятко Цветков (18`), Вилиян Денчев (26`) и Десислав Михнев (29`). За "пекарите" точен бе Валентин Василев (25`). Двата тима удариха и общо шест греди.

Продължава неубедителното представяне на МФК Дубала в отсъствието на конутзения му капитан Ивайло Станчев. В този кръг тимът падна с 0:2 от Лудогорец Доброплодно. Головете за успеха на "орлите" вкараха Мартин Димитров (33`) и Валери Даскалов (40`).

В този кръг отборът на СОД-DSC записа служебна победа с 5:0 над отказалия се тим на Godzila.