Суперзвездата Кристиано Роналдо изрази задоволството си от трудния домакински успех на неговия Манчестър Юнайтед с 1:0 над Омония в Лига Европа, дошъл с гол на резервата Скот Мактоминей в добавеното време.

Така шотландският халф се превърна в първия играч, влязъл от пейката и разписал се за “червените дяволи” след 90-ата минута, от 1999-а насам, когато Оле Гунар Солскяер порази Байерн (Мюнхен) за победното попадение за 2:1 във финала на Шампионската лига.

Scott McTominay is the first substitute to score a 90th minute winning goal in a European match for Manchester United since Ole Gunnar Solskjaer in the 1999 Champions League final [@OptaJoe] pic.twitter.com/Tlyx5KUWyT

— United Zone (@ManUnitedZone_) October 13, 2022

“Вярваме до самия край…”, написа Роналдо като коментар към отборна снимка, която публикува в социалните мрежи. Португалският нападател започна като титуляр и остана на терена през целия двубой.