В Несебър, едноименния тим победи Сокол (Марково) с 5:1 в отложена среща от 18-ия кръг на Югоизточната Трета лига. С този изразителен успех, несебърци вече делят първото място в класирането с пловдивския Спартак. Двата тима са с равни показатели, а с по-добра голова разлика е на страната на пловдивчани, но символично на върха ще зимува морският тим заради стратегическото равенство на чужд терен между двата състава.

Домакините премахнаха интригата още до средата на първото полувреме, което приключи 3:0. Попаденията реализираха Николай Дросев във 2-а, 15-а минута и Никола Гавов в 21-ата минута. Десетина след почивката, Генчо Далев вкара четвъртия гол. Станимир Марински реализира от дузпа почетното попадение за гостите в 80-ата минута. Малко след това влезлия като резерва Петър Сърхошев оформи окончателното 5:1.