Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 1:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Хебър“ (Пазарджик) в мач от 25-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Победното попадение за „сините“ отбеляза Михаил Петров в 44-та минута. Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на второ място в класирането със 62 точки, с пет по-малко от лидера „Лудогорец“.

Левски U17: 1. Георги Кузов, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 4. Христо Аргиров, 5. Мартин Борисов, 6. Тарек Жензарли (65 – 19. Валентин Иванов), 7. Денис Гиведжов (88 – 14. Дарио Стоев), 8. Михаил Петров (к), 9. Никола Кунчев (88 – 18. Марио Данчев), 10. Стивън Стоянчов, 11. Стилян Шопски (65 – 17. Норайр Нурикян).

15:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София)               3:0

Вторият отбор на „Левски“ победи с 3:2 като гост „Балкан“ (Ботевград) в мач от 32-ия кръг в Югозападна Трета лига.

Дейвид Михалев откри резултата за „сините“ в 5-та минута след подаване на Виктор Добрев, а в 12-та Преслав Бачев удвои, като асистенцията бе на Виктор Любенов. Домакините успяха да изравнят резултата, но в 85-та минута Кристиян Йовов вкара победния гол за „Левски“ след подаване на Дейвид Михалев.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на осмо място в класирането с 43 точки.

„Левски II“: 12. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Мартин Пасалидис (30 – 14. Слави Чакъров), 5. Виктор Любенов, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев, 8. Александър Божилов (к) (66 – 20. Калоян Петков), 9. Преслав Бачев (75 – 18. Георги Христанов), 10. Кристиан Красимиров (46 – 19. Кристиян Йовов), 11. Виктор Добрев.