”Чавдар” Пловдив, родени 2011, победи с 4:0 ФК”Арда”1924 Кърджали в пореден кръг от първенството. Домакините влязоха мотивирани и настроени за футбол и нещата им се получаваха добре. Тома Анастасов откри към средата на първото полувреме. Чавдар играха освободено и сътвориха още интересни отигравания и ситуации. В борбата за първа топка и единоборствата се справяха много добре. През втората част отново бяха на ниво и закономерно с две попадения на сърцатият капитан Теодор Трифонов и един гол на Даниел Русев увеличиха преднината.

Домакините коментираха мача така: Имаме забележки в придвижването на играчите и съответно линиите ни в различните фази на играта. На моменти сме доста тромави и леко мързеливи. Освен това работим с топката с прекалено много докосвания и все още взимаме припряни и нерационални решения в отиграванията. Вървим напред и ще продължаваме да работим здраво за изграждане на солиден колектив и отбор.