Победа и равенство записаха отборите на Локомотив (Пд) при гостуванията си на Звезденбург в Бургас в Елитните групи U16 и U15.

U15: Звезденбург - Локомотив 1:1

Равенство за момчетата на Добри Орловски. "Черно-белите" владееха почти изцяло инициативата през всичките 80 минути. Дариус Дуролари откри за "черно-белите", Домакините пък успяха да извравнят в 70-ата минута при една от малкото си атаки в мача за крайното 1:1.

U16: Звезденбург - Локомотив 0:1

Успех за възпитаниците на Даниел Димитров при гостуването в Българово. В 15-ата минута Иван Байловски бе изгонен от "черно-белите", същата съдба последва и играч на домакините в 40-та минута. Локомотив се представи добре и заслужено стигна до трите точки. Единственото попадение в срещата бе дело на Никола Ставрев в 65-ата минута.