С разгромна победа завърши сезона в Елитната група до 17 години тимът на Черно море. „Моряците“ на Тодор Каменов разпиляха като гости Спартак Плевен с 5:2 в последния си мач е Елитната група за настоящата кампания.

По два гола за успеха реализира Ивайло Димитров и Тони Михайлов, а един добави Васил Касабов.

Така Черно море завърши на трета позиция и завоюва напълно заслужено бронзовите медали при U17 с актив от 64 точки (20 победи, 4 равенства и шест загуби) с голова разлика 69:38.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Пресиян Царев, Мартин Ангелов, Божидар Жечев, Димитър Заимов, Денислав Младенов, Иван Марков, Денислав Хасанов, Ивайло Димитров, Кристиан Михайлов, Тони Михайлов (Георги Монев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Васил Касабов, Виктор Иванов).

Талантите от дублиращия тим на Черно море завършиха сезона в Североизточна Трета лига с победа. „Моряците“, водени от Мартин Христов и Иван Николов надиграха като гости тима на Светкавица Търговище с 2:0. Кристиян Евдокиев и Кристо Яначков отбелязаха попаденията за варненци през първата част.

Така Черно море финишира сезона на четвърта позиция в подреждането, като любопитното е, че ‘зелено-белите“ записаха положителни резултати срещу тимовете в призовата тройка. Единствено срещу Лудогорец Черно море допусна загуба и равен, а срещу Септември Тервел имат две победи. Срещу новия вече член в Б група Фратрия „моряците“ записаха победа и равен.

За отбелязване е и че варненци са отборът с най-малко загуби в първенството – 2.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Константин Грахльов, Георги Пасков, Радослав Петров, Мартин Банев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Кристиян Евдокиев, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Александър Киров, Валентино Николов, Христодар Христов, Димитър Ковачев, Димитър Павлу, Даниел Райчев, Мартин Петков, Даниел Георгиев).