Славия записа равенство 2:2 с отбора на Берое в последния кръг на Елитната юношеска група до 17г.

Мачът започна много добре за момчетата на Светослав Колев и още в десетата минута отлично подаване на Цанко Генов изведе Марко Милетич очи в очи с вратаря на гостите, като голмайсторът на белите не сбърка и отбеляза за 1:0. Натискът на домакините продължи и самостоятелен рейд на Стефан Къчев приключи с нарушение в наказателното поле. Потърпевшият изпълни отсъдената дузпа и направи резултата 2:0 в 41-та минута!

В 55-та минута, след карамбол в наказателно поле на белите топката срещна ръката на защитника на Славия Антоан Чолаков на голлинията и съдията посочи бялата точка показвайки и червен картон на бранителя. След изпълнение на наказателния удар резултата стана 2:1. С човек по-малко, белите отстъпиха инициативата и позволиха на гостите да стигнат до равенството 2:2 в 75мин. Със спечелената 1 точка, Славия събра 54 точки и се утвърди на четвъртото място в крайното класиране. Берое е 13-ти с 29.