Левски попиля Септември на "Герена" с 5:0. Попаденията реализираха Асими Фадига (9). Майкон (15), Марин Петков (45), Преслав Бачев (52) и Евертон Бала (58).

От първата минута за "сините" започна новото попълнение Александър Колев, който си партнира в атака с Евертон и Марин Петков. Първата интересна ситуация се откри пред вратата на домакините. След само 120 секунди игра Николай Дросев центрира в наказателното поле към Виктор Тейстер, който обаче от добра позиция не успя да намери очертанията на вратата. В 9-ата минута Марин Петков отправи бомбен шут от далечна дистанция, а Димитър Шейтанов изби, но Алекс Колев не се отказа да гони топката. Той я отне и пусна за Марин Петков. Крилото намери Асими Фадига, който се справи с бранител на гостите и с перфектен удар по диагонала наказа капитана на Септември. В 15-ата минута футболистите на Левски стигнаха и до второ попадение в проверката. Асими Фадига намери крайния бранител Майкон. Бразилецът с лекота насочи кълбото в долния ляв ъгъл на вратата на Септември. По този начин той заби своя дебютен гол със синия екип. В края на първата част Алекс Колев за пореден път комбинира добре със съотборник. Този път таранът намери Евертон Бала, който не се забави и стреля силно, но топката се отклони в бранител. С последната си атака "сините" стигнаха и до трето попадение. Асими Фадига проби в наказателното поле и от аутлинията пусна пас към Марин Петков, който с едно докосване не пропусна да запише името си сред голмайсторите.
За началото на второто полувреме треньорът на домакините Станислав Генчев направи много смени. В 50-ата минута Алдаир пробва своя късмет, но шутът му с десния крак попадна право в ръцете на вратаря. Две минути по-късно Преслав Бачев покачи на 4:0. Фабио Лима беше изведен по лявото крило и с точно подаване намери младия нападател. От близко разстояние той прати топката в мрежата на септемврийци. Шоуто на "сините" продължи, като в 58-ата минута Евертон Бала вкара фантастичен гол с удар от далечна дистанция. До края на контролата Левски продължи да доминира тотално, но футболистите на Станислав Генчев не успяха да вкарат повече попадения.

ЛЕВСКИ - СЕПТЕМВРИ 5:0

1:0 Асими Фадига (9)
2:0 Майкон (15)
3:0 Марин Петков (45)
4:0 Преслав Бачев (52)
5:0 Евертон Бала (58)

ЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев, 22. Патрик-Габриел Галчев, 4. Виктор Любенов, 6. Цунами, 3. Майкон, 8. Карлос Охене, 27. Божидар Рупанов, 97. Асими Фадига, 17. Евертон, 88. Мартин Петков, 90. Алекс Колев

Резерви: 99. Иван Андонов, 5. Келиан Ван Дер Каап, 7. Фабио Лима, 15. Александър Божилов, 16. Преслав Бачев, 19. Кристиян Йовов, 20. Асен Чандъров, 21. Алдаир, 23. Патрик Мислович, 71. Антоан Стоянов, 77. Дейвид Михалев, Александър Марков

Септември: 21. Димитър Шейтанов , 15. Бен Азис, 26. Мартин Христов, 4. Дино Томаш, 7. Николай Дросев, 6. Виктор Очай, 16. Мартин Моран, 22. Виктор Тейстер, 14. Жан-Пиер да Силва, 11. Ивайло Михайлов, 17. Фаустас Степонавичус