Победа записаха възпитаниците на Даниел Димитров от Локомотив (Пд) U17 срещу Черно море. Гостите успяха първи да открият резултата в 14-ата минута. Далечен изстрел на Стефан Дюлгеров попадна във вратата на Локомотив за 0:1. "Черно-белите" реагираха бързо и изравниха в 19-ата минута чрез Никола Ставрев. В 37-та минута Росен Кръстев с топовен шут разстреля стража на "моряците" за 2:1. Секунди преди края на първото полувреме Махир Шерифов с прехвърлящ изстрел вкара за 3:1.

В 60-ата минута Данило Терасенко бе спънат в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Тодор Гергишанов, който не сбъра за 4:1. Гостите се мобилизираха в следващите и успяха да реализират две попадения в рамките на 120 секунди - в 75-ата и 77-ата минута. Божидар Жечев и Виктор Иванов бяха голмайсторите. До края на срещата нови голове не паднаха, като Локомотив нацели веднъж напречната греда на гостите.