Черно море записа победа в 3-ия кръг на Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов победиха тима на Пловдив 2015 с 2:1 на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост. „Зелено-белите“ стигнаха до успеха след обрат. Варненци допуснаха гол през първото полувреме, но още преди почивката Боян Русинов доведе нещата до 2:1 с два гола. През втората част нов гол не падна.

В следващия кръг Черно море гостува на Хебър Пазарджик. Мачът е на 31 август от 10 часа.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Мартин Пенчев, Емануил Няголов, Мариян Михайлов, Виктор Иванов, Йордан Тодоров, Стефан Дюлгеров, Кирил Петров, Боян Русинов (Иван Янулов, Димитър Кичуков, Петър Николов, Денислав Младенов, Николай Миленков, Кристиян Кръстев, Олександр Муханьов).