Лудогорец II направи спиращ дъха обрат срещу Спартак (Плевен) в Разград – от 0:2 до 3:2, като в крайна сметка взе скъпоценната победа.

Това стана в среща от 9-ия кръг на Втора лига, а герой в този мач за домакините стана 17-годишният Александър Маринов, който влезе от пейката и вкара два гола.

Разградчани са лидери с 20 точки след успеха си, докато плевенчани са 13-и с 10 пункта.

Христиан Петков откри за Спартак в 15-ата минута, а Васил Шопов удвои за плевенския тим с попадение в 36-ата минута на мача.

След почивката обаче Лудогорец II показа съвсем различно лице. Александър Маринов намали в 66-ата минута, а Иван Йорданов в третата минута от продължението след края на редовното време изравни.

Секунди след това Александър Маринов, който е едва на 17 години, вкара втория си гол в мача и подпечата успеха на тима от Разград.

Интересно е да се отбележи, че националът Георги Русев бе титуляр за разградчани.