Ком победи Ювентус (Малчика) с 3:0 в Берковица. Срещата е от третия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините изковаха успеха през второто полувреме. Ивайло Тодоров откри в 54-ата минута. В 67-ата пък капитана на гостите Валентин Антонов си вкара автогол. Накрая Ивайло Тошев, асистирал за другите два гола, сам реализира третото попадение.

След края на срещата, Любомир Иванов, играещия треньор на Ювентус (Малчика) коментира пред Sportal.bg:

„Ще подадем жалба срещу съдийството. През първото полувреме надиграхме противника. Не ни зачетоха редовен гол на Мартин Милков. Съдията не свири дузпи за нарушения среща Милков и Крис Димитров. Второто полувреме започна с ужасяваща сцена. Футболистът на Ком Ивайло Тошев извърши изключително брутално нарушение срещу наш играч. Съдията му вдигна само жълт картон. И други решения на рефера ни ощетиха. После същия Тошев разкарваше топката, но съдийска реакция не последва. Именно този футболист, който не трябваше да е на терена, асистира за първите два гола и сам вкара третия в нашата врата. Обръщам внимание и на отборите, на които им предстои да гостуват в Берковица. Нека се подготвят, защото ще ги очаква обстановка, която меко казано не е нормална за провеждане на футболна среща“.