0:0 приключиха в Нови пазар, местния Ботев и Лудогорец III (Разград). Срещата е от петия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините заложиха на дефанзивна тактика, разчитайки на контраатаки.

При две от тях бяха близо до гола. В 15-ата минута Йордан Миленов стреля, но разградския страж спаси. Банко Банков пък шутира от границата на наказателното поле, но топката премина опасно близо от външната страна на вратата, четвърт час след почивката. Юношеската селекция на Мартин Цирков владееше инициативата през цялото време. Близо 80:20 беше съотношението в играта с топка в полза на гостите. Те атакуваха, създадоха суматохи, имаха и положения за гол. Едно от най-чистите беше след 80-ата минута, когато Станислав Витанов излезе сам срещу вратаря на Ботев. В 97-ата минута Николай Пантев от домакините получи втори жълт и червен картон за извършено нарушение. Нулите обаче не помръднаха.