Вторият отбор на Славия постигна ценна победа като гост на дублиращия отбор на Левски с 2:1 в мач от Югозападната трета лига. Първото полувреме предложи интересни положения и за двата отбора, но добрите намеси на вратарите предопределиха резултата на полувремето 0:0.

Всичко интересно се случи през втората част. След равностойно начало отборът на Славия беше излезнал в атака, която бе спряна от съдията за спорен фал. Играчите на Левски изпълниха бързо отсъденото нарушение и се възползва максимално от разредената защита, като така откриха резултата в 51-вата минута. Това амбицира допълнително младите слависти и след като наложиха териториален превес, успяха да изравнят резултата в 69-тата минута чрез нападателя Марко Милетич. Натиска на Славия продължи и след много красива многоходова комбинация през центъра в 78-мата минута, халфа Борис Тодоров отбеляза победното попадение в мача - 1:2. До края на срещата белите запазиха концентрация и успяха да спечелят срещата.