В град Левски, едноименния тим победи отбора на Севлиево с 1:0 в междуобластна квалификация на Северозападна България от турнира за купата на България. Венцислав Миленов осигури класирането на левскарите за същинската фаза на надпреварата. Домакините имаха на три пъти шанс да открият резултата през първото полувреме. Тихомир Тодоров уцели гредата. Пропуски направиха съотборниците му Ивайло Иванов и Стефан Христов. След почивката гостите взеха инициативата. Владееха повече топката. Стреляха обаче покрай вратата, а другото бяха центрирания. Левскарите действаха по-затворено и контраатакуваха. В 65-ата минута след взаимодействие с Тодоров, Миленов реализира единственото попадение. Христов отново имаше шанс да вкара. За Севлиево пропуснаха Стилян Спасов и Добрин Петров. Накрая Иван-Йоанис Атанатос вкара топката във вратата на Левски, но рефера не зачете попадението.