Септември разгроми ЦСКА - София с 9:1 в среща от 7-мия кръг на Елитната група до 16 години. За септемврийци по два гола отбелязаха Андрей Грозданов, Димитър Маринов и Деян Буаказ, а Стоил Йорданов заби хеттрик. За "червените" почетното попадение реализира Стивън Матеев.

Двубоят започна отлично за домакините и само след 12 минути игра те водеха с 3:0. Андрей Грозданов откри в 5-ата, а Димитър Маринов отбеляза съответно в 9-ата и 12-тата.

През втората част Септември продължи с атаките и в 50-ата минута появилият се като резерва Стоил Йорданов направи резултата 4:0. Малко след това ЦСКА - София върна едно попадение, дело на Стивън Матеев.

Това не спря домакините и те продължиха със силната си игра. Стоил Йорданов отбеляза нов гол в 73-тата минута за 5:1, а в заключителните десет минути "червените" допуснаха още 4 попадения. Андрей Грозданов реализира за 6:1, Деян Буаказ направи 7:1, Стоил Йорданов оформи своя хеттрик за 8:1, а крайното 9:1 бе оформено от Деян Буаказ.

След този разгром Септeмври продължава да няма загубена точка и след шест изиграни мача има 18 точки, докато ЦСКА - София има 13.