Кремонезе измъкна победата при гостуването си на Катандзаро с 2:1 в мач от 6ия кръг на Серия "Б".
Валентин Антов излезе титуляр за гостите, а в 51-ата минута получи жълт картон.

Тимът на българския национал успя да вземе аванс още в 5-ата минута на срещата, когато се разписа Микеле Кастанети. Матия Компаньон (28) изравни.

В последната минута на редовното време Томазо Барбиери се разписа за 1:2, за да донесе успеха на Кремонезе.

Кремонезе е на второ място във временното класиране с актив от десет точки, с една по-малко от лидера Пиза, който има и мач пасив. Катандзаро се намира на 14-а позиция с шест точки.

В мач от 6-ия кръг на турската Суперлига Бодрумспор победи като гост Хатайспор с 1:0. Цял мач за гостите игра нашият национал Здравко Димитров. Единственото попадение вкара Таулант Сефери в 27-ата минута.