Отборът на Локомотив до 16 години постигна разгромна победа при гостуването си на Звезденбург (Бургас) в мач от Елитната група. Момчетата на Добрин Орловски победиха с 5:1 на стадиона в Поморие. “Черно-белите” показаха по-добра игра от домакините и заслужено спечелиха. Васил Йорданов заби две попадения за успеха, а по едно добавиха Кристиан Колев, Методи Клисуранов и Иван Кънчев. С цели четири асистенции се отчете Стилян Лазаров. Голът за домакините вкара Алекс Чалъков.

Отборът на Локомотив до 15 години допусна загуба при гостуването си на Звезденбург. “Черно-белите” загубиха с 1:2 на стадион “Лазур” в Бургас.Домакините успяха да поведат в 15-ата минута на срещата за 1:0. “Черно-белите” пропуснаха няколко изгодни положения в следващите минути. В 35-ата минута Николай Неделчев успя да изравни за 1:1. През втората част Локомотив отново организира няколко чисти положения, играч на “черно-белите” нацели и гредата, но Звезденбург грабна победата с гол в 65-ата минута за крайното 2:1. И двата гола за домакините отбеляза Макси Киряков.

снимка: Лигата на талантите / sportal.bg