ФК Фратрия U17 постигна изключително важна, но трудна победа с 2:1 срещу ПФК Берое Стара Загора в Елитната група за U17. Гостите поведоха в средата на първото полувреме. Малко след това Георги Димитров изравни, като отбеляза от дузпа за 1:1. След това и гостите получиха правото да изпълнят 11 метров наказателен удар, но вратарят Владислав Украийнски успя да улови топката и така първото полувреме завърши наравно.

В средата на второто полувреме Максим Маринов донесе победата на фратрийци с хубав удар с левия крак извън наказателното поле.

Така Фратрия събра актив от 7 точки, а следващата събота футболистите на треньора Ивайло Станчев гостуват на ФК Етър Велико Търново.

Съставът на Фратрия: Владислав Украински, Виктор Диев, Ганчо Радев, Никола Захариев, Николай Илиев, Вилислав Бачев, Галиан Йовчев, Максим Маринов, Петко Бонев, Стефан Стефанов, Георги Димитров (Андриян Калев, Деан Василев, Габриел Димитров, Стефан Сивков, Преслав Петков, Иван Павлов, Николай Лазаров, Велизар Пенев).