Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 3:0 като гост връстниците си от „Ботев“ (Пловдив) в мач от 6-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Андрей Нешев откри резултата за „сините“ в 39-та минута след подаване на Иво Мотев. В 43-та минута Радостин Стоилов удвои след асистенция на Самуел Велчев. Крайният резулатат оформи Сашо Грънчаров 76-та минута.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на второ място във временното класиране с 12 точки – на четири от водача „Септември“.

„Левски“ U17: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антонио Георгиев, 3. Кристиан Манолов (78 – 15. Александър Петров), 4. Антон Манов, 5. Стоян Лазаров, 6. Самуил Барабанов, 7. Кирил Манчев (63 – 18. Кристиян Вутов), 8. Радостин Стоилов, 9. Самуел Велчев (73 – 14. Александър Йовчев), 10. Андрей Нешев (63 – 16. Сашо Грънчаров), 11. Иво Мотев (46 – 17. Александър Калчев).