Юношите на „Левски“ до 15 и до 16 години записаха победи на стадион „Георги Аспарухов“ над връстниците си от „Дунав“ (Русе) в мачове от 7-ия кръг на Елитните групи в тази възраст.

„Левски“ U15 разгроми русенци със 7:0. Хеттрик за „сините“ отбеляза Денислав Костов – в 21-та, 34-та и 60-та минути, два гола добави Кристиан Шиячки – в 10-та и 31-та минути, а по веднъж се разписаха Мариян Йовов в 29-та и Георги Тодоров в 71-та минути.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на трето място в класирането с актив от 16 точки – на 3 от лидера „Лудогорец“.

„Левски“ U15: 1. Денислав Христов, 2. Крум Крумов, 3. Мартин Грозданов, 4. Адриян Миланов, 5. Янис Александров (46 – 20. Ландон Йескас), 6. Йоан Немчев (к), 7. Александър Николов, 8. Денислав Костов, 10. Кристиан Шиячки (50 – 15. Александър Стоилов), 11. Мариян Йовов (50 – 19. Георги Тодоров), 17. Александър Иванов.

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 1:0 връстниците си от „Дунав“. Победният гол за „сините“ вкара Йоан Андреев в 59-та минута, а Ернан Ангелов пропусна да отбележи от дузпа девет минути по-рано.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор дели първото място в класирането с „Лудогорец“ с актив от по 19 точки.

„Левски“ U16: 1. Дамян Дамянов, 2. Александър Ценов, 3. Пиер Дамянов, 4. Мартин Гайдев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев (70 – 14. Калоян Кирилов), 7. Мартин Стоянов (70 – 19. Любен Бакърджиев), 8. Георги Камбитов (к), 9. Йоан Андреев (75 – 18. Никола Младенов), 10. Ернан Ангелов (88 – 17. Томислав Петров), 11. Лазар Петров (88 – 13. Реджеп Джугдан).