Кристиано Роналдо отбеляза един от головете за победата на Ал-Насър с 2:0 над Ал-Уехда в мач от 5-ия кръг на първенството в Саудитска Арабия. 39-годишният португалец беше точен от дузпа в 56-ата минута, след като преди това Анжело Габриел беше открил резултата в 41-ата минута.

За Ал-Насър това беше трети пореден успех във всички турнири. Тимът на Стефано Пиоли излезе на второ място в класирането с 11 точки, а Роналдо е трети при голмайсторите с 4 попадения.

Домакините от Рияд влязоха в двубоя като фаворит и оправдаха прогнозите, че сравнително лесно ще стигнат до победата. Тоталното надмощие на Ал-Насър беше материализирано малко преди почивката, когато Садио Мане намери Анжело Габриел и 19-годишният бразилец не сгреши.

В началото на втората част отборът на Пиолу получи дузпа, а Роналдо стреля безкомпромисно под гредата и реализира гол №903 в кариерата си.