Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 3:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Пирин“ (Благоевград) в мач от 7-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Андрей Нешев откри резултата за „сините“ в 12-та минута след подаване на Радостин Стоилов, който след това се разписа на два пъти – в 22-та и 42-та минути.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на второ място във временното класиране с 15 точки – на две от водача „Септември“.

Левски U17: 1. Георги Кузов, 2. Антонио Георгиев, 3. Антон Манов, 4. Александър Йовчев (90 – 13. Калоян Димитров), 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров (85 – 19. Мерт Салим), 7. Александър Калчев, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев (66 – 17. Кирил Манчев), 10. Кристиян Вутов (65 – 16. Самуил Барабанов), 11. Иво Мотев (85 – 20. Борислав Георгиев).

Вторият отбор на „Левски“ победи с 1:0 на стадион „Георги Аспарухов“ „Септември“ (Симитли) в мач от 11-ия кръг на Югозападна Трета лига. Победният гол за „сините“ отбеляза Александър Божилов в 70-та минута. Воденият от треньора Йордан Петков отбор е на дванадесето място в класирането с 12 точки.

„Левски II“: 1. Мартин Емилов, 2. Дейвид Михалев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов (к) (20 – 16. Михаил Петров),, 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Пасалидис, 7. Стивън Стоянчов, 8. Александър Божилов (88 – 15. Александър Кръстев), 9. Никола Кунчев, 10. Георги Атанасов, 11. Мартин Борисов (60 – 14. Христо Аргиров).