Здравко Димитров направи нов силен мач за своя Бодрумспор в Суперлигата на Турция. Тимът му се наложи с 3:1 в домакинството си на Адана Демирспор от 7-ия кръг, а българския национал помогна за успеха, асистирайки за първото попадение. По-късно той получи жълт картон и бе заменен в 86-ата минута от Хаки Осман

Резултатът за домакините откри Георге Пушкаш, възползвайки се от пас на Димитров в 13-тата минута. След това Таулант Сефери удвои в 54-тата минута.

Адана успя да върне интригата с попадение на Андрю Гравийон в 60-ата минута.

В края обаче Бодрумспор реши всичко в своя полза. Първо Таулант Сефери пропусна дузпа, но секунди по-късно Пушкаш отбеляза втори гол във вратата на съперника за крайното 3:1.

С тази победа Бодрумспор излезе на 8-ата позиция в класирането с 9 спечелени точки. За Адана пък това бе четвърто поредно поражение и общо седми мач без победа, като отборът е на дъното на таблицата с 1 спечелена точка.