Фратрия и Струмска слава не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1 в среща от 12-ия кръг на Втора лига, играна в Албена. Гостите от Радомир поведоха през първото полувреме чрез Стелиън Георгиев (26'), който беше точен от дузпа.

Тимът на Емануел Луканов заигра по-добре след почивката и стигна до изравнително попадение в 67-мата минута, когато Стелиян Добрев се разписа. Въпреки спечелената точка, Славата остава в опасната зона на класирането със своите 10 пункта.

Фратрия продължи серията си без загуба на 4 мача и към момента заема 11-ото място в таблицата с 16 точки. В следващия кръг отборът гостува на дубъла на Ботев (Пловдив), докато момчетата на Владимир Димитров ще приемат ЦСКА - София II.