Юношите на „Левски“ до 15 и до 16 години записаха победи на стадион „Георги Аспарухов“ над връстниците си от „Етър“ в мачове от 9-ия кръг на Елитните групи в тази възраст.

„Левски“ U15 победи гостите с 2:1. Кристиан Шиячки откри за „сините“ в 25-та минута след подаване на Красен Крумов. „Виолетовите“ изравниха в 42-та минута, но в 59-та Крумов вкара победния след подаване наАлександър Николов.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на второ място в класирането с актив от 22 точки – на 1 от лидера „Лудогорец“.

„Левски“ U15: 1. Александър Митев, 2. Мартин Реджебов, 3. Мартин Грозданов, 4. Александър Иванов (60 – 14. Крум Крумов), 5. Мариян Славчев (к), 6. Йоан Немчев, 7. Александър Николов, 8. Денислав Костов (70 – 13. Янис Александров), 9. Красен Крумов, 10. Кристиан Шиячки (75 – 15. Виктор Петров), 11. Мариян Йовов.

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 4:1 търновци. Пиер Дамянов откри за „сините“ 20-та, а Калоян Кирилов удвои в 60-та минута. По едно попадение за изразителната победа добавиха Мартин Гайдев в 65-та и Ернан Ангелов в 72-та минути.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор е на второ място във временното класиране с 22 точки, с три по-малко от лидера „Лудогорец“.

„Левски“ U16: 12. Цветан Цветков, 2. Александър Ценов, 3. Реджеп Джугдан, 4. Мартин Гайдев (75 – 16. Диан Маринов), 5. Пиер Дамянов (55 – 18. Васил Гочев), 6. Денислав Василев (60 – 17. Томислав Петров), 7. Мартин Стоянов (55 – 13. Калоян Кирилов), 9. Йоан Андреев, 10. Ернан Ангелов (к), 11. Лазар Петров, 19. Любен Бакърджиев (75 – 14. Андрей Попов).