Юношите на „Левски“ до 14 години победиха с 4:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Спартак“ (Варна) в първи мач от 1/8 финалите в турнира за Купа БФС.

Два гола за воденият от треньора Илиян Иванов отбор отбеляза Антоан Петров –  в 12-та и 31-та минути, а по едно попадение добавиха Георги Тодоров в 47-та и Пол Дочев в 56-та минути.

Реваншът на стадион „Локомотив“ във Варна е идния четвъртък, 17 октомври също от 11:00 часа.

Левски U14: 12. Александър Галев, 2. Константин Симов, 3. Борис Иванов, 4. Васил Тинчев, 5. Петър Кълвачев, 6. Матео Борисов (55 – 16. Здравко Спасов), 7. Емилиян Николов, 8. Калин Дъров (36 – 20. Ландон Йескас), 9. Антоан Петров (58 – 19. Имран Хасан), 10. Пол Дочев (55 – 17. Людмил Гюнелиев), 11. Георги Тодоров (48 – 18. Александър Станчев).