Тракия (Стамболийски) стигна до равенство 2:2 при домакинството си на Труд в съботна среща от програмата на “А” ОФГ – втора група. Гостите водеха с 0:2 до почивката, но тимът от Стамболийски, след борбена игра и много положения, успя да стигне до две попадения през втората част. Те бяха дело на Явор Михайлов (дузпа) и Тодор Тумбалев.

19 октомври 2024 г., събота, 16:00 ч / IX кръг: Тракия 06 (Стамболийски) - Труд (Труд)2:2 в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)2:2 20 октомври 2024 г., неделя, 16:00 ч / IX кръг: СФК Раковски (Раковски) - Спартак (Болярци)- Спартак 2012 (Избеглии) - Садово (Садово)- Марица 2003 (Маноле) - Тракия 94 (Царимир)- източник: bulgarian-football.com