Юношите на „Етър“ U16 взеха чудесна победа с 3:1 над „Хебър“ (Пазарджик) в десетия кръг на елитната група. Гостите поведоха преди почивката, на „виолетовите“ нанизаха три гола за пълен обрат през втората част. Първо след автогол на гостите стана 1:1, в 70-ата минута след подаване отляво Евгени Пейчев прати топката в мрежата – 2:1, а Самуил Валериев оформи крайното 3:1.

Етърци U15 завършиха 1:1 срещу „Добруджа“ също в десетия кръг на елитната група, като можеха да стигнат и до победата. И тук гостите откриха първи – от дузпа преди почивката, а през втората част Петър Петров вкара за „виолетовите“.

Вторият отбор на „Етър“ допусна незаслужена загуба с 2:1 при гостуването си на „Ювентус“ (Малчика) в Северозападната Трета лига. Младите „боляри“ водеха с 0:1 до 75-ата минута след попадение на Дейвид Василев, но след тенденциозно съдийство получиха два гола в оставащите минути, вкарани от Мартин Трифонов и Валентин Антонов.