Отборът на Локомотив (Пловдив) победи този на Славия в двубой от Елитната група до 16 години. Възпитаниците на Добрин Орловски се наложиха с 1:0 над “белите” на “Лаута”. “Черно-белите” изиграха добър мач и се поздравиха с трите точки. Единственото попадение бе дело на Стилян Лазаров. Той се разписа директно от пряк свободен удар за крайното 1:0. В хода на срещата пловдивчани пропуснаха три добри положения за гол, а Кристиан Колев нацели веднъж горната греда.

Славия победи Локомотив (Пловдив) с 1:3 в поредния кръг от Елитната група до 15 години на изкуствения терен на “Лаута”. Локомотив успя да открие резултата в 29-ата минута. Тогава Мустафа Алиев получи вдясно и с прецизен изстрел се разписа за 1:0. Гостите успяха да изравнят в самия край на първата част за 1:1. В средата на втората част Славия стигна до пълен обрат, а малко преди последния съдийски сигнал столичани оформиха крайното 1:3. След хеттрик на нападателя и капитан на отбора Иван Митов (49-та, 67-ма и 73-та минути) белите се поздравиха с успех.