Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 5:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от ФК „Пловдив“ в мач от 9-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Радостин Стоилов откри резултата за „сините“ в 23-та минута след асистенция на Стоян Лазаров, а в 44-та минута отново Стоилов удвои след подаване на Кристиян Вутов. През второто полувреме Кирил Манчев направи резултата класически в 50-та минута, а 7 по-късно се разписа и Стоян Лазаров, като и двете асистенции бяха дело на Сашо Грънчаров. Той оформи крайния резултат в 75-та минута, след подаване на Андрей Нешев.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на четвърто място във временното класиране с 19 точки – на една от водача „Септември“.

Левски U17: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антонио Георгиев, 3. Антон Манов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров (65 – 18. Мерт Салим), 6. Сашо Грънчаров, 7. Александър Калчев (55 – 16. Самуил Барабанов), 8. Радостин Стоилов (55 – 19. Андрей Нешев), 9. Самуел Велчев, 10. Кристиян Вутов (65 – 14. Александър Петров), 11. Кирил Манчев (75 – 13. Калоян Димитров).