Юношите на „Левски“ до 18 години победиха с 3:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Славия“ в реванша от 1/8 финалите в турнира за Купа БФС и се класираха за следващата фаза на турнира.

„Сините“ поведоха в резултата в 39-та минута с гол на Анатоли Кръстев след асистенция на Калоян Атанасов. Гостите изравниха в 65-та минута, но само 3 по-късно капитанът Михаил Петров от дузпа отново изведе напред водения от треньора Йордан Петков тим. В 75-та минута Никола Кунчев оформи крайния резултат след подаване на Анатоли Кръстев.

Левски U18: 12. Александър Марков, 2. Христо Аргиров, 3. Александър Кръстев, 4. Стоян Лазаров, 5. Стоян Добрев, 6. Михаил Петров (к), 7. Стивън Стоянчов (70 – 17. Сашо Грънчаров), 8. Радостин Стоилов, 9. Анатоли Кръстев (76 – 16. Александър Калчев), 10. Калоян Атанасов (80 – 18. Ернан Ангелов), 11. Никола Кунчев.