Отборът на Септември U17 извоюва трудна победа като домакин на Пирин Благоевград. Септемврийци победиха с 2:1, като и трите попадения паднаха през второто полувреме.

Играчите на Петър Василев контролираха играта, но пропуснаха добри възможности за гол. Димитър Челебиев откри с глава за 1:0, а "орлетата" изравниха след грешка на Септември в 70 минута на срещата. Въпреки това, момчетата не се отказаха и победата дойде закономерно след гол на Велин Димитров за 2:1.

В следващият кръг, Септември София гостува на Етър Велико Търново.

Дублиращият отбор на Септември София записа страхотна победа над вторият отбор на Левски София в Югозападната Трета лига.

Играчите на Андрей Андреев показаха отлична игра и категорично надиграха и победиха домакините с 2:0 на изкуственият терен на стадион "Георги Аспарухов".

Двете попадения за септемврийци бяха реализирани от Кубрат Йонашчъ и Валентин Доцев.