Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 4:1 като гост връстниците си от „Хебър“ в мач от 10-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Кристиян Вутов откри резултата за „сините“ в 42-та минута след асистенция на Сашо Грънчаров. Капитанът Радостин Стоилов направи разликата класическа с попадения в 68-та и 80-та минута от дузпа. Антон Манов вкара четвъртия гол за „Левски“ в 90-та минута след подаване на Мерт Салим.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на второ място във временното класиране с 22 точки – на една от водача „Септември“.

„Левски“ U17: 1. Георги Кузов, 2. Антонио Георгиев, 3. Кристиан Манолов, 4. Антон Манов, 5. Стоян Лазаров (85 – 15. Александър Петров), 6. Сашо Грънчаров (85 – 16. Мерт Салим), 7. Александър Калчев (69 – 18. Лазар Петров), 8. Радостин Стоилов (к) (85 – 14. Виктор Маринов), 9. Самуил Барабанов, 10. Кристиян Вутов, 11. Самуел Велчев (75 – 17. Александър Йовчев).

Юношите на „Левски“ до 14 години загубиха с 0:1 като гост от връстниците си от „Национал“ в мач от 7-ия кръг на Столичното първенство. Воденият от треньора Илиян Иванов отбор е на първо място в класирането с пълен актив от 18 точки, колкото има и вторият „Национал“.

„Левски“ U14: 12. Александър Галев (36 – 1. Денис Македонски), 2. Константин Симов (60 – 18. Ландон Йескас), 3. Борис Иванов, 4. Владимир Моллов, 5. Валентин Петров, 6. Здравко Спасов (36 – 16. Матео Борисов), 7. Емилиян Николов, 8. Калин Дъров, 9. Антоан Петров, 10. Людмил Гюнелиев (36 – 17. Пол Дочев), 11. Георги Тодоров.