Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 1:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Фратрия“ в мач от 11-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Андрей Нешев вкара победния гол за „сините“ във 2-та минута след асистенция на Стоян Лазаров.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор дели първото място във временното класиране с „Лудогорец“ с по 25 точки, трети е „Септември“ с 23 точки и мач по-малко.

„Левски“ U17: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Александър Петров, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров, 7. Александър Калчев, 8. Радостин Стоилов, 10. Кристиян Вутов (75 – 17. Антонио Георгиев), 11. Самуел Велчев (60 – 14. Виктор Маринов), 19. Андрей Нешев (90 – 18. Борислав Георгиев).

Вторият отбор на „Левски“ загуби с 1:4 като гост от „Балкан“ (Ботевград) в мач от 15-ия кръг на Югозападна Трета лига. Голът за „сините“ отбеляза Стивън Стоянчов в в34-та минута. Воденият от треньора Йордан Петков отбор е на четиринадесето място във временното класиране с 15 точки.

„Левски II“: 1. Мартин Емилов, 2. Дейвид Михалев, 3. Александър Кръстев, 4. Виктор Любенов (к), 5. Стоян Добрев, 6. Мартин Пасалидис (68 – 15. Михаил Петров), 7. Стивън Стоянчов, 8. Александър Божилов, 9. Георги Атанасов, 10. Калоян Атанасов (65 – 14. Христо Аргиров), 11. Анатоли Кръстев (55 – 16. Никола Кунчев).