Наставникът на Берое Хосу Урибе остана доволен от победата на своя тим над Левски. “Заралии” се наложиха с 2:0 на “Герена” и продължиха с добрата си форма под ръководството на новия си старши треньор.

“След като сме спечелили мача, се вижда, че отборът се е представил добре. Първото полувреме Левски беше по-добър, имаха ситуации за гол. Второто полувреме започнахме да играем по-добре, вкарахме гол и спечелихме три точки.

Мота беше един от хората, които не позволи да допуснем гол. Все пак вкарахме и два гола. Всички играха на едно много добро ниво.

Много съм доволен от играчите, спечелихме два мача, направихме един хикс откакто съм тук. Нашият отбор стои добре, но не беше толкова добре физически колкото Левски. Все пак работим малко по малко и ставаме по-добри”, заяви Урибе.